Компанія

Happy Doner - виробник м'яса для шаурми і донерів

Виробник Happy Doner - компанія, яка займається оптовими поставками червоного і білого м'яса для шаурми. Наше виробництво розташовується екологічно чистій зоні, в Київській області (с. Тарасівка). Виробничі потужності дозволяють заготовлювати необхідну кількість продукції, з дотриманням високих стандартів якості.

 

Чому обирають нас?

Ми займаємося заготівлею білого (курятина) і червоного (телятина) м'яса відповідно до стандартів Халяль. Тому наші клієнти завжди впевнені в дотриманні високих стандартів. Адже Халяль - це товари, які гарантують екологічність, чистоту, безпеку і користь для здоров'я. В нашій продукції відсутні шкідливі добавки, консерванти, а готові м'ясні напівфабрикати завжди відповідають вимогам до термінів зберігання і транспортування.

  • Ми закуповуємо м'ясо у перевірених надійних постачальників, які працюють відповідно до стандартів Халяль.
  • На виробництві м'ясо проходить додаткові фізичні, механічні та мікробіологічні дослідження.
  • Кваліфікований, спеціально навчений персонал, обробляє м'ясо по ісламським і гігієнічним вимогам.
  • Вся наша продукція має сертифікати, що підтверджують відмінну якість.

 

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами?

Happy Doner - це надійний партнер для вашого бізнесу. Уклавши партнерську угоду з нашою компанією ви можете бути впевнені в тому, що у вас в наявності завжди буде свіже, натуральне і смачне м'ясо.

Співпрацюючи з Happy Doner вам більше не потрібно піклуватися про те, щоб заготовити м'ясо. Ми зробимо це за вас. А ви отримаєте свіжий, смачний і корисний продукт за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, тому гарантовано отримаєте своє замовлення в точно призначений термін в будь-якій точці країни.