• Донер Телятина Змішаний
    Донер Телятина Змішаний
    Happy Döner
    Склад: Фарш телячий
    Термін придатності: -18 °С, 12 місяців. Опт від 5 кг.

 

Склад: Фарш телячий
Термін придатності: -18 °С, зберігає свіжість до 12 місяців з дати виготовлення.
Виробництво опт: 5-10-15-20-25-30-40-50 кг і вище

Технологія виготовлення
м'яса телятини для шаурми

М'ясо закуповується на перевірених місцевих мяскокомбінатах, де забите м'ясо телятини розрізається відповідно до стандартів Халяль і санітарними нормами, після чого поставляється постачальниками до нас на об'єкт. Наші фахівці перевіряють його якість, документацію і додатково проводять всі необхідні дослідження. М'ясо зберігається в спеціальних холодильних камерах, що підтримують температуру 0 ° С, до подальшої обробки.

Технологія приготування м'яса телятини для шаурми Happy Doner
 

Виробництво донера для шаурми оптом

Döner Телятина Змішаний виробляється з телячог фаршу.

Подрібнене м'ясо  очищається від плівок і подрібнюється в м'ясорубці.

М'ясо маринується в спеціальному соусі, який, завдяки вакуумній технології, безперешкодно проникає в найдрібніші пори м'яса, надаючи йому пікантний смак і аромат і роблячи м'ясо для шаурми м'яким і соковитим.

Купити Döner Телятина Змішаний можна як дрібним, так і великим оптом в розфасовці 5-10-15-20-25-30-40-50кг і вище. Ціни на продукцію уточнюйте у менеджера по телефону. Доставка здійснюється по Києву і всій Україні.

М'ясо телятина для шаурми оптом

Зробіть попереднє замовлення прямо зараз!

Купити вже готове - нарізане, замариноване та заморожене високоякісне змішане м'ясо телятини з вирізки і гуляшу для виробництва шаурми за найвигіднішими цінами. Доставка здійснюється як по Києву, так і в будь-яку точку України

Замовити