• Донер Курячий Люкс
    Донер Курячий Люкс
    Happy Döner
    Термін придатності: -18 ° С, 12 місяців. Опт від 5 кг.
    Склад 80% філе 20% окіст

 

Склад: 80% філе, 20% окіст
Термін придатності: 18С, зберігає свіжість 12 місяців з дати виготовлення
Виробництво опт: 5-10-15-20-25-30-40-50 кг і вище

Куриное мясо для шаурмы

Куряче м'ясо закуповується у провідних виробників білого м'яса в Україні. При виборі постачальників ми звертаємо основну увагу на дотримання міжнародних стандартів і халяльную різання.

М'ясо транспортуються до нас на об'єкт, не порушуючи температурний режим. При прийнятті товару ми перевіряємо наявність необхідних документів і проводимо фізичні, хімічні та мікробіологічні аналізи кожного кілограма курячого м'яса. Відібрана курятина зберігається при температурі 0° C до подальшої обробки.

 

Виробництво курячого м'яса для шаурми
 

Приготування філе і окостів для шаурми

Куряче м'ясо зберігається і обробляється окремо від телятини. Холодильники, персонал і виробничі площі для оброблення та обробки червоного і білого м'яса абсолютно різні.

Філе для шаурми розрізається вручну, без використання механічних способів обробки, що сприяє отриманню високоякісного продукту. Ми вжили всіх необхідних заходів, щоб температурний ланцюг зберігався на кожному етапі виробничого процесу.

Виготовлення соусу для маринаду

Підготовлене, безкісткове філе і курячі окости для шаурми, поливаються фірмовим рожевим соусом Happy, який готується на автоматизованому обладнанні з використанням новітніх технологій. Завдяки маринаду куряче м'ясо стає соковитим, смачним і в міру пряним.

Купити куряче м'ясо для шаурми за вигідними цінами прямо зараз. Зателефонуйте нам і ми доставимо вам розділане і замариноване біле м'ясо для приготування смачної шаурми по Києву та іншим містам України.

Приготування філе і окостів для шаурми - Happy Doner

Зробіть попереднє замовлення прямо зараз!

Купити вже готове - нарізане, замариноване та заморожене високоякісне куряче м'ясо для виробництва шаурми за найвигіднішими цінами. Доставка здійснюється як по Києву, так і в будь-яку точку України.

Замовити