• Донер Курячий Екстра
    Донер Курячий Екстра
    Happy Döner
    Термін придатності: -18 ° С, 12 місяців. Від 5 кг.
    Склад 60% філе 40% окіст

 

Склад: 60% філе,  40% окіст
Термін придатності: -18С, зберігає свіжість 12 місяців з дати виготовлення
Виробництво опт: 5-10-15-20-25-30-40-50 кг и вище

Виготовлення курячого
м'яса для шаурми

Куряче м'ясо для шаурми Döner Курячий Екстра проводиться з 2-х видів курятини: філе і окостів, в складі 60% на 40%.

Заготовки для шаурми виготовляються з високоякісної курятини, що поставляється провідними птахофабриками України, які гарантують дотримання стандартів Халяль. А це означає, що в нашому м'ясі відсутні шкідливі добавки і консерванти, а продукція має всю необхідну ветеринарну документацію та сертифікати якості.

Приготування курячого м'яса для шаурми Happy Doner
 

Підготовка курячого філе і окостів для шаурми

Наші фахівці подрібнюють курятину вручну, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте продукт високої якості. Ми суворо стежимо за дотриманням температурного режиму на кожному етапі виробничого ланцюга. Вся наша продукція виготовляється зі свіжого, охолодженого м'яса, яке після обробки піддається шокового заморожування і зберігається при температурі -18 ° С.

Співпрацюючи з провідними технологами країни, ми розробили унікальну рецептуру для соусу, що дозволило нам знайти саме той рецепт для маринування філе і окостів для шаурми, який робить нашу продукцію смачною і впізнаваною.

Перевірена технологія, якісна сировина, сучасне обладнання та кваліфікований персонал гарантують, що ваші клієнти залишаться задоволені якістю продукту.

Щоб купити куряче м'ясо для шаурми за найвигіднішими цінами в Україні, зв'яжіться з нашим менеджером. Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України.

 

Підготовка курячого філе і окостів для шаурми Happy Doner

Зробіть попереднє замовлення прямо зараз!

Купити вже готове - нарізане, замариноване та заморожене високоякісне куряче м'ясо з філе і окостів для виробництва шаурми за найвигіднішими цінами. Доставка здійснюється як по Києву, так і в будь-яку точку України

Замовити