Свій бізнес для продажу шаурми

Свій бізнес для продажу шаурми

Відкрити свій бізнес з продажу шаурми в Україні - прекрасна ідея з невеликими інвестиціями на старті.

Сьогодні шаурму продають в невеликих лоточках фаст-фуду прямо на вулиці, на "острівцях" в торгових центрах, і навіть в ресторанах і кафе. І попит на популярну східну закуску тільки зростає. Ця страва досить просте в приготуванні і дуже полюбилося українцям. Собівартість інгредієнтів для приготування шаурми невисока, що робить бізнес рентабельним на 100%.

 

Як відкрити свій бізнес з продажу шаурми

  1. Вибір відповідного місця. Місце для торгівлі має перебувати в точках з високою прохідністю. В ідеалі - це торгові центри, площі, зупинки, навчальні заклад, офісні центри.

  2. Узгодження з муніципальними органами. Для організації торгівлі з продажу фаст-фуда знадобиться узгодження з місцевою владою або адміністрацією торгової площі.

  3. Побудова бізнес-моделі. Попит на шаурму дуже високий, тому потрібно бути готовим до конкуренції. Щоб відрізнитися від інших продавців шаурми, необхідно надати своєї пропозиції родзинку. Це може бути оригінальна рецептура соусу, покращений сервіс або використання фірмової технології приготування.

 

Устаткування для продажу шаурми

  • Вертикальний гриль для смаження м'яса з обертовим вертелом і піддоном для зрізання м'яса;

  • Холодильник для зберігання продуктів;

  • Ножі, посуд, ємності;

  • Мийка для посуду;

  • Бак для нагріву води;

  • Мікрохвильова піч.

 

Закупівля сировини для приготування шаурми

Необхідно вибрати правильних постачальників, адже від якості продуктів буде залежати смак шаурми і ваша репутація. Буде потрібно закупити м'ясо (курка, телятина), овочі (капуста, морква, помідори, огірки, цибуля), інгредієнти для соусу, приправи, лаваші.

Співпраця з Happy Doner - це ваша впевненість в тому, що ви завжди отримаєте свіжі і високоякісні продукти. Ми займаємося поставками білого і червоного м'яса в упаковках від 5 кг. Для оптових покупців надаються спеціальні умови. Наша продукція відбирається, розрізається і сортується відповідно до стандартів Халяль, тому ви можете бути впевнені, що завжди отримаєте високоякісний продукт найвищого ґатунку.

 

Починаючи свій бізнес для продажу шаурми, співпрацюйте з кращими постачальниками м'яса і ваш бізнес буде процвітати навіть під час кризи!

Залишити коментар