Доставимо свіже м'ясо для шаурми в будь-яку точку України

Доставимо свіже м'ясо для шаурми в будь-яку точку України

Відкрили свій бізнес з продажу шаурми, але ніяк не вдається знайти хорошого постачальника? Ваші проблеми вирішені! Компанія Happy Doner займається виробництвом і постачанням якісного червоного і білого м'яса для шаурми. Ми доставляємо нашу продукцію в будь-яку точку України. Ви можете зробити попереднє замовлення за 12 годин і ми відправимо свіже, розділане і замариноване м'ясо в ваше місто в день замовлення або на дату, яку ви забронювали заздалегідь.

 

Почніть успішний бізнес з нами

Якщо ви тільки плануєте відкрити свій бізнес з продажу шаурми, вам необхідно подбати про власну репутацію. Від якості м'яса, що входить до складу закуски, буде залежати те, сподобається вона клієнтам чи ні.

Свіже м'ясо, яке виробляється за стандартами Халяль - це секрет успіху і запорука процвітання вашого бізнесу. Вибравши надійного постачальника на старті, ви ввійдете в бізнес з продажу шаурми нарівні з конкурентами, які давно працюють на ринку, а, можливо, і перевершить їх, завдяки постійній наявності якісної і максимально свіжої продукції.

 

Доставка в будь-яку точку України

Немає нічого важливішого налагоджених поставок сировини, і про це знає кожен бізнесмен. Якщо ви не будете отримувати продукти вчасно, то понесете серйозних збитків, що може стати причиною закриття торгової точки. Особливо, якщо ви тільки починаєте налагоджувати власний бізнес.

Ми доставляємо продукцію клієнтам точно в строк, в належній якості і кількості. За виконанням замовлення в повному обсязі стежить персональний менеджер, який повністю контролює весь процес - від замовлення до відвантаження.

Ми працюємо з усіма містами і населеними пунктами України. Купуючи м'ясо оптом у нас, ви завжди будете впевнені в тому, що отримаєте свіже м'ясо для шаурми вчасно. Для вашої зручності ми розробили безліч варіантів фасовок - 5-10-15-20-25-30-40-50 кг і більше. Тому ви завжди можете замовити таку кількість м'яса, яке вам необхідно, що заощадить ваш час і гроші.

Залишити коментар