Як правильно замаринувати м'ясо для шаурми

Як правильно замаринувати м'ясо для шаурми

Питання про спеції для приготування маринаду до м'яса дуже делікатний. Від підбору ароматних приправ буде залежати його смак. Саме тому на сході, який є батьківщиною багатьох ароматних трав і прянощів, рецепти спецій тримаються в строгому секреті і навіть передаються з покоління в покоління, як якась сімейна реліквія.

Смак шаурми також безпосередньо залежить від спецій, що входять до складу маринаду для м'яса. Можливо, ви помічали, що закладів з приготування та продажу шаурми досить багато, але до одних стоїть черга, а інші закриваються через нерентабельність. І покупці часто їздять в конкретний ресторанчик, щоб покуштувати улюблену закуску. Вся справа в спеціях. Тільки правильно замариноване м'ясо, приправлене соусом, додасть вашій шаурми такий смак, за яким клієнти будуть приходити до вас знову і знову.

 

Як замаринувати м'ясо для шаурми

На Сході є такий вислів: "Я можу дати тобі таку кількість спецій, яке ти зможеш забрати з собою. Але ніколи не питай мене рецепт суміші спецій для м'яса! ". Кожен поважаючий себе кухар має власні секретики, які і надають страві незабутній смак і які тримаються в таємниці.

Ми розробили спеціальний рожевий соус Happy, який надає кожному шматочку м'яса пряний аромат і додає родзинки нашої продукції. Спробуйте, і ви переконаєтеся самі, наскільки це смачно.

Залишити коментар